• Články
  • Revision Roll HPE Aruba Transceiveru

Revision Roll HPE Aruba Transceiveru

HPE Aruba plánuje revidovat své portfolio 1G a 10G transceiverů

Revision Roll HPE Aruba Transceiverů

HPE Aruba plánuje revidovat své portfolio 1G a 10G transceiverů a proto budou ukončeny prodeje následujících produktů (revize A, B a C), které budou adekvátně nahrazeny (revize D):

Product Number

Product Description

Replacement Product #

Replacement Product Description

J4858C

HPE X121 1G SFP LC SX Transceiver

J4858D

Aruba 1G SFP LC SX 500m OM2 MMF Transceiver

J4859C

HPE X121 1G SFP LC LX Transceiver

J4859D

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF Transceiver

J4860C

HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

J4860D

Aruba 1G SFP LC LH 70km SMF Transceiver

J8177C

HPE X121 1G SFP RJ45 T Transceiver

J8177D

Aruba 1G SFP RJ45 T 100m Cat5e Transceiver

J9054C

HPE X111 100M SFP LC FX Transceiver

J9054D

Aruba 100M SFP LC FX 2km MMF Transceiver

J9150A

HPE X132 10G SFP+ LC SR Transceiver

J9150D

Aruba 10G SFP+ LC SR 300m OM3 MMF Transceiver

J9151A

HPE X132 10G SFP+ LC LR Transceiver

J9151D

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceiver

J9152A

HPE X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

J9152D

Aruba 10G SFP+ LC LRM 220m OM2 MMF Transceiver

J9153A

HPE X132 10G SFP+ LC ER Transceiver

J9153D

Aruba 10G SFP+ LC ER 40km SMF Transceiver

J9281B

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 1m DAC Cable

J9281D

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 1m Direct Attach Copper Cable

J9283B

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 3m DAC Cable

J9283D

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable

J9285B

HPE X242 10G SFP+ to SFP+ 7m DAC Cable

J9285D

Aruba 10G SFP+ to SFP+ 7m Direct Attach Copper Cable

 

Revize D je plně kompatibilní zpětně s revizemi A, B nebo C.

Příklad:
• Záruční náhrada za J9150A může být provedena J9150D.
• Záruční náhrada za transceiver J9150D by měla být provedena pouze J9150D.

Klíčová data:

Product End of Sale Announcement Date: December 22, 2017

Planned End of Sale Date: June 30, 2018 or while supplies last

TOPlist