Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)

Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!; SPECIFIKACE; Médium; •Multi módové vlákno (MM); Aplikace; •1000BASE-SX; Vzdálenost; •Do 550 m; Vlnová délka (Wavelength); •850 nm; Konektor(y); •LC, ... více
Objednací kód: 51301592
Kód výrobce: MGBSX1
Výrobce: CISCO
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: do 24 hodin
Cena bez DPH: 2 375 Kč
Cena s DPH: 2 873 Kč
Porovnání Oblíbené

Tyto produkty lze využít jen v produktech Cisco SB a SB Pro!

SPECIFIKACE
Médium
• Multi módové vlákno (MM)

Aplikace
• 1000BASE-SX

Vzdálenost
• Do 550 m

Vlnová délka (Wavelength)
• 850 nm

Konektor(y)
• LC

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Rychlost LAN max. 1000 Mbps
Optika Ano
TOPlist