• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • zrušit

    Provedení switche

  • zrušit

    Rychlost LAN max.

CISCO - Optické moduly

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
5139010002 Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1)  2 týdny 2 572 Kč
5139010001 Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1) obvykle 2 týdny 5 139 Kč
5139010003 Cisco GLC-FE-100FX= obvykle 5 týdnů 4 508 Kč
5139010004 Cisco GLC-FE-100FX-RGD= (Fast MM Rugged SFP) obvykle 5 týdnů 4 958 Kč
5139010005 Cisco GLC-GE-100FX= obvykle 5 týdnů 4 507 Kč
5139010006 Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/ LH, DOM) obvykle 5 týdnů 12 369 Kč
5139010007 Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP) obvykle 5 týdnů 9 914 Kč
5139010008 Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP obvykle 5 týdnů 6 218 Kč
5139010009 Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T) obvykle 5 týdnů 5 594 Kč
5139010010 Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module) obvykle 5 týdnů 47 170 Kč
5139010011 Cisco SFP-10G-LR-S= obvykle 5 týdnů 25 481 Kč
5139010012 Cisco SFP-10G-SR= (10GBASE-SR SFP Module) obvykle 5 týdnů 12 678 Kč
5139010013 Cisco SFP-10G-SR-S= (10GBASE-SR SFP Module) obvykle 5 týdnů 8 920 Kč
5139010014 Cisco SFP-H10GB-CU1M= obvykle 5 týdnů 1 337 Kč
5139010015 Cisco SFP-H10GB-CU1-5M= obvykle 3 týdny 1 803 Kč
TOPlist